— POZNAJMY SIĘ

L-TEK TO LUDZIE
DLA KTÓRYCH
WAŻNI SĄ LUDZIE

Technologia i innowacja to nasze znaki rozpoznawcze, jednak wartością nadrzędną są ludzie.

Dobrze wiemy, że skuteczny zespół to taki, w którym umiejętności i mocne strony każdego z nas pomagają całemu zespołowi osiągnąć wspólny cel w najbardziej efektywny sposób. Jesteśmy zespołem szanujących siebie nawzajem osób, o przejrzystych zasadach działania.

Tomasz Krupnik

Tomasz Krupnik

Founder / CTO

Na co dzień daje się pochłonąć dobrej lekturze, lubi skierować swoje kroki do kina lub przenieść się wraz z córką Adą do lat 80tych grając na automatach Arcade.
Kocha dalekie podróże. W biznesie jako CTO kreuje kierunek rozwoju L-TEK tworząc nowatorskie rozwiązania technologiczne i zajmując się tematami własności intelektualnej.

Katarzyna Krupnik

Katarzyna Krupnik

CEO

Prywatnie lubi czytać książki, oglądać dobre filmy. Rytmiczne gry VR przyciagają ją jak magnes. Wolny czaS uwielbia spędzać na łonie natury w otoczeniu kochanej rodziny i swoich futrzaków (zwierzaków). W L-TEK jest prezesem zarządu.

Aleksandra Fila - tymczasowe

Aleksandra Fila

Obsługa klienta / Logistyka

Jest pozytywnie nastawioną do życia osobą uwielbiająca podróże w gronie przyjaciół.
W L-TEK zajmuje się logistyką oraz obsługą klienta

Mateusz Małek - tymczasowe

Mateusz Małek

Operator CNC

Świetny mąż, oddany ojciec 3 dzieci. Pasjonat motoryzacji i koneser dobrego jedzenia. W firmie zajmuję się obsługą plotera tnącego CNC oraz rzucaniem kawałów.

Piotr Chmiel - tymczasowe

Piotr Chmiel

Inżynier elektronik, programista układowy

Urodzony z lutownicą w ręku fan fizyki kwantowej, miłośnik samotnych podróży rowerowych jak i zdobywania przestworzy swoją motolotnią. W firmie na stanowisku głównego inżyniera elektronika oraz programisty układowego

Technologia
która porusza.
L-TEK Team to doświadczony zespół inżynierski, który specjalizuje się w innowacjach i tworzeniu produktów poprawiających jakość życia na wielu płaszczyznach.

L-TEK Sp. z o.o.

Gorzeń Dolny 157
34-100 Wadowice
POLAND

Kreujemy.
Poruszamy.
Wzbudzamy emocje.

Wszystko dzięki technologii.

MATY-TANECZNE.PL

L-TEK jest właścicielem i dystrybutorem światowej marki mat tanecznych.

Home