— KREUJEMY TRENDY

Nasza marka jest już w 40 krajach na całym świecie.

Co powoduje że jesteśmy liderem branży?

Marka maty-taneczne.pl powstała wiele lat temu z pasji do muzyki i tańca jako odpowiedź na brak profesjonalnego sprzętu do interaktywnego i kreatywnego spędzania czasu przed komputerem.
Maty taneczne to tez produkty domowych siłowni, gdzie cała rodzina może spędzać czas bawiąc się i jednocześnie spalając zbędne kalorie.
Nasze produkty to także wsparcie przy rehabilitacji osób po urazach jako indywidualny sprzęt treningowy.

 

W końcu to też linia bezprzewodowych produktów profesjonalnych będących wyposażeniem profesjonalnych game room’ów, siłowni, szkolnych sal gimnastycznych i klubów fitness oferująca wysoką i sprawdzoną jakość.

Nastawieni jesteśmy na długoletnią współpracę i dostarczanie interaktywnych sprzętów sportowych mając na uwadze, aby ich jakość pozwalała się cieszyć długim czasem bezawaryjnej pracy.  Dbamy o bezpieczeństwo użytkowania testując i certyfikując nasze produkty w profesjonalnych, uznanych w Europie laboratoriach. Naszymi klientami są klienci indywidualni, kluby taneczne, szkoły jak i kluby fitness na całym świecie. Wysoka jakość wykonania i precyzja wykonania wielokrotnie jest podkreślania w recenzjach samych użytkowników.
Światowej jakości serwis zapewnia tez wsparcie gwarancyjne jak i pogwarancyjne.

MATY TANECZNE

MATY TANECZNE

LIDER ŚWIATOWEGO RYNKU

Learn More

Sprawdzone technologie.

Celem jaki postawiliśmy sobie kreując nasze produkty jest jakość, dlatego opieramy się i współpracujemy z firmami które tak jak my są liderami w swojej branży.

Technologia
która porusza.
L-TEK Team to doświadczony zespół inżynierski, który specjalizuje się w innowacjach i tworzeniu produktów poprawiających jakość życia na wielu płaszczyznach.

L-TEK Sp. z o.o.

Gorzeń Dolny 157
34-100 Wadowice
POLAND

Kreujemy.
Poruszamy.
Wzbudzamy emocje.

Wszystko dzięki technologii.

MATY-TANECZNE.PL

L-TEK jest właścicielem i dystrybutorem światowej marki mat tanecznych.

Home